Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Hlavička
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
  Atletika - výsledky 2015/2016   Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Atletika
O nás
Výsledky
Tréninkové skupiny
Termínová listina
Rekordy
Fotogalerie

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Partneři
Partneři
 
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, příspěvková organizace - ekatalog.czGymnázia - ekatalog.cz
19.-24.7.2016   Mistrovství světa juniorů, Bydgoszcz (Polsko) přečíst + výsledky
14.-17.7.2016   Mistrovství Evropy do 17 let, Tbilisi (Gruzie) přečíst + výsledky
8.-14.7.2016   Evropské orelské hry, Beauvies (Francie) přečíst + výsledky
1.7.2016   Mezistátní utkání do 19, Miskolc (Maďarsko) přečíst + výsledky
25.-26.6.2016   Mistrovství ČR dorostu a juniorů, Třinec přečíst + výsledky
21.-22.6.2016   3.kolo ml. žáci (Vyškov), Vrhačská středa (Brno) přečíst + výsledky
18.-19.6.2016   Mistrovství ČR,Tábor + MČR steeplové běhy přečíst + výsledky
18.6.2016   3. kolo družstev dorostu, Pacov přečíst + výsledky
12.6.2016   Mistrovství Moravy a Slezka žactva, Třinec přečíst + výsledky
12.6.2016   2.kolo extraligy a 3.kolo 1. a 2.ligy přečíst + výsledky
11.6.2016   Mezistátní utkání ČR-SVK-HUN-SLO do 17let přečíst + výsledky
7.6.2016   Finále Poháru rozhlasu přečíst + výsledky
5.6.2016   Mistrovství Moravy a Slezka, Břeclav přečíst + výsledky
29.5.2016   3.kolo družstev staršího žactva, Vyškov přečíst + výsledky
28.5.2016   2.kolo 1.a 2. ligy dospělých přečíst + výsledky
26.5.2016   Mezinárodní mítink ST. Pölten přečíst + výsledky
22.5.2016   Mezinárodní mítink v Halle (GER) přečíst + výsledky
21.5.2016   2.kolo družstev J+D, Břeclav přečíst + výsledky
20.5.2016   Zlatá tretra, Ostrava přečíst + výsledky
15.5.2016   Mezinárodní mítink do 16 let, Schwechat přečíst + výsledky
14.5.2016   1.kolo soutěží družstev dospělých přečíst + výsledky
11. a 18.5.2016   Vrhačská středa, Brno-Rosnička přečíst + výsledky
8.5.2016   1.kolo sout. družstev juniorů a dorostu, Olomouc přečíst + výsledky
1.5.2016   VC Přerova a Oblastní přebor, Břeclav přečíst + výsledky
6.3.2016   Mistrovství ČR žactva, Praha přečíst + výsledky
3.3.2016   Otrokovický mítink přečíst + výsledky
27.-28.2.2016   MČR mužů a žen, Ostrava přečíst + výsledky
26.2.2016   Přebor olomouckého kraje žactva - Olomouc přečíst + výsledky
20.-21.2.2016   Mistrovství ČR juniorů a dorostu, Praha přečíst + výsledky
16.2.2016   Mezinárodní mítink, Ostrava přečíst + výsledky
13.2.2016   Mistrovství západoslovenského kraje, Bratislava přečíst + výsledky
12.-13.2.2016   Hustopečské skákání přečíst + výsledky
9.2.2016   Brněnská laťka přečíst + výsledky
9.2.2016   Kontrolní měřený trénink, Ostrava přečíst + výsledky
7.2.2016   Beskydská laťka přečíst + výsledky
6.2.2016   Mistrovství Moravy a Slezka přečíst + výsledky
4.2.2016   Banskobystrická laťka přečíst + výsledky
29.-30.1.2016   MMS žactva-Ostrava, MZ Vídeň, Přebor jihočeského kraje-Praha, Přebor olomouckého kraje - Olomouc, Mítink olympijských nadějí - Bratislava přečíst + výsledky
23.1.2016   Olomoucká hala přečíst + výsledky
16.1.2016   Přebor MSK, Ostrava přečíst + výsledky
14.1.2016   Mezinárodní MČR sportovních gymnázií, Ostrava přečíst + výsledky
26.12.2015   Brněnský běžecký pohár, Syrovice přečíst + výsledky
19.12.2015   Vánoční vrhačský mítink, Olomouc přečíst + výsledky
16.12.2015   Vánoční laťka Hády přečíst + výsledky
12.12.2015   Mládežnická atletika, Bratislava přečíst + výsledky
12.12.2015   Brněnský běžecký pohár, Vranov přečíst + výsledky
5.12.2015   Brněnský běžecká pohár Okrouhlá přečíst + výsledky
14.,17.,21.,11.15   Běžecké závody přečíst + výsledky
17.-18.10.2015   Bež. liga Rakšice, Černo. Svitava, Slatinský kros přečíst + výsledky
3.10.2015   MČR družstev žactva, Stará Boleslav přečíst + výsledky
28.9.2015   Orelská běžecká liga, Blažovice přečíst + výsledky
26.9.2015   Orelská běžecká liga, Česká Třebová přečíst + výsledky
26.9.2015   Mistrovství ČR družstev dorostenců, Olomouc přečíst + výsledky
26.9.2015   Mistrovství ČR družstev juniorů, Praha přečíst + výsledky
19.-20.9.2015   Mistrovství ČR žactva, Praha přečíst + výsledky
19.9.2015   Evropský pohár juniorských družstev, Istanbul přečíst + výsledky
13.9.2015   Finále Čech dorostu, Liberec přečíst + výsledky
12.9.2015   Finále Moravy a Slezka žactva, Šumperk přečíst + výsledky
12.9.2015   Finále Moravy a Slezka J+D, Olomouc přečíst + výsledky
8.-9.9.2015   EKAG 2015, Brno přečíst + výsledky
6.9.2015   Finále ČR extraligy, Praha přečíst + výsledky
6.9.2015   Mistrovství Moravy a Slezka žactva, Břeclav přečíst + výsledky
5.9.2015   4.kolo 2.ligy mužů a žen, Břeclav přečíst + výsledky
       
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
(c) 2008-2017 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
design by Plaváček
 kontakt