Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Hlavička
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
  Atletika - výsledky 2016/2017   Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Atletika
O nás
Výsledky
Tréninkové skupiny
Termínová listina
Rekordy
Fotogalerie

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Partneři
Partneři
 
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, příspěvková organizace - ekatalog.czGymnázia - ekatalog.cz
24.-26.6.2017   Mistrovství ČR juniorů a dorostu, Jablonec n. N. přečíst + výsledky
17.6.2017   Mistrovství Moravy a Slezka, Ostrava přečíst + výsledky
16.6.2017   Mezistátní utkání do 17let, Miskolic (HUN) přečíst + výsledky
10.-11.6.2017   Mistrovství ČR, Třinec přečíst + výsledky
6.6.2017   Pohár rozhlasu, Kladno přečíst + výsledky
3.6.2017   1. a 2. kolo družstev dospělých přečíst + výsledky
24.5.2017   Mezinárodní mítink, Linz přečíst + výsledky
23.5.2017   Memoriál Ludvíka Daňka, Turnov přečíst + výsledky
23.5.2017   Pohár rozhlasu přečíst + výsledky
20.5.2017   2. kolo družstev juniorů a dorostu, Ostrava přečíst + výsledky
11. a 16.5.2017   Pohár rozhlasu 1. a 2. kolo přečíst + výsledky
13.5.2017   1.kolo soutěže družstev dospělých - extraliga, 1.liga, 2.liga přečíst + výsledky
6.5.2017   1.kolo družstev juniorů a dorostu, Břeclav přečíst + výsledky
28.-4.1.5.2017   Zahajovací závody (Děčín, Ústí, Brno, Uherské H. přečíst + výsledky
25.-26.2.2017   Mistrovství ČR, Praha přečíst + výsledky
18.-19.2.2017   Mistrovství ČR juniorů a dorostu, Ostrava přečíst + výsledky
8.-11.2.2017   Athletic Indoor II, Ostrava
Otrokovický mítink
Mezinárodní mítink, Linz
Mezinárodní mítink, Vídeň
Mítink v Olomouci
Přebor západoslovenského kraje, Bratislava
přečíst + výsledky
5.2.2017   Mezinárodní závody v krosu, Portugalsko přečíst + výsledky
4.2.2017   Mistrovství Moravy a Slezka, Ostrava přečíst + výsledky
4.2.2017   Hustopečská laťka přečíst + výsledky
21.1.2017   Veřejné závody, Pardubice
Přebor JČ kraje, Praha
Přebor Vysočiny, Praha
Přebor Středoslovenského kraje, Bratislava
přečíst + výsledky
17.1.2017   Athletic Indoor, Ostrava přečíst + výsledky
14.-15.1.2017   MMaS ve vícebojích, Ostrava přečíst + výsledky
10.1.2017   Pohár SG v atletice přečíst + výsledky
18.12.2016   Mládežnická atletika, Bratislava přečíst + výsledky
17.12.2016   Vánoční hala žactva, Ostrava přečíst + výsledky
10.12.2016   Vrhačský mítink, Olomouc přečíst + výsledky
9.12.2016   Vánoční laťka, Třinec přečíst + výsledky
1.10.2016   Mistrovství ČR družstev žactva, Opava přečíst + výsledky
24.9.2016   Mistrovství ČR juniorů družstev, České Budějovice přečíst + výsledky
24.9.2016   Mistrovství ČR dorostu družstev, Ostrava přečíst + výsledky
24.9.2016   Mezistátní pětiutkání žactva, Trnava - SVK přečíst + výsledky
17.-18.9.2016   Mistrovství ČR žactva, Jablonec přečíst + výsledky
17.9.2016   Evropský pohár klubů juniorek, Castellon přečíst + výsledky
11.9.2016   Finále Moravy žákovských družstev, Šumperk přečíst + výsledky
11.9.2016   Finále Čech dorosteneckých družstev, Kladno přečíst + výsledky
10.9.2016   3. kolo družstev J + D, Třinec přečíst + výsledky
6.-7.9.2016   Europena Kids Atletics Games, Brno přečíst + výsledky
4.9.2016   MČR extraligových družstev, Ústí n. Orlicí přečíst + výsledky
3.9.2016   4.kolo 2.ligy, Olomouc přečíst + výsledky
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
(c) 2008-2017 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
design by Plaváček
 kontakt