Přejít k hlavnímu obsahu
Obrázek triatlonisty

Původní myšlenka, která dala impuls ke vzniku triatlonu jako oficiálního sportovního odvětví, má své kořeny v odvěké lidské touze zjistit, kde leží hranice lidských možností. Triatlon je dynamický, náročný a poctivý sport.

Triatlon je jedním z nejmladších olympijských sportů, avšak za tři dekády své existence se stal celosvětovým fenoménem.
Triatlon je sport, kterému se velké většině věnují inteligentní a přemýšliví sportovci, pro které se triatlon stává více životním stylem než sportem.

Během své premiéry v rámci olympijských her v Sydney v roce 2000 se triatlon dočkal hvězdného úspěchu, neboť snažení triatletů z celého světa sledovalo v ulicích Sydney více než 500.000 diváků, kteří závodníkům vytvořili atmosféru, na kterou se nezapomíná.

BRNO – KONRAD TOOLS TEAM, centrum evropského triatlonu
KONRAD TOOLS TEAM (dříve Morava tri-club, Kepák team, Olympo team a EKOL TEAM) založili pánové Tomáš Kočař, Michal Kočař a Olin Tegze v roce 1987. Klub má za sebou bohatou, velkými sportovními úspěchy ověnčenou historii.

KONRAD TOOLS TEAM staví na své 25-ti leté historii, patří mezi nejlepší evropské triatlonové kluby, je nejúspěšnějším sportovním klubem v městě Brně v posledních letech.

KONRAD TOOLS TEAM patří mezi nejlepší evropské triatlonové kluby.

KONRAD TOOLS TEAM, to jsou esa světového triatlonu a čeští Olympionici FILIP OSPALÝ, MARTIN KRŇÁVEK, VENDULA FRINTOVÁ, RADKA VODIČKOVÁ, JAN ČELŮSTKA.

KONRAD TOOLS TEAM je zázemím pro mnoho talentovaných závodníků, žákovských, dorosteneckých i juniorských reprezentantů ČR.

KONRAD TOOLS TEAM zastřešuje Triatlonovou akademii České Triatlonové Asociace.