Přejít k hlavnímu obsahu
Extraliga vítězně pro muže VSK Univerzity Brno, bronz ženám AK Olympu Brno

Víkend 27. a 28.5. patřil 2.kolu atletické extraligy a 1. a 2. atletické ligy družstev dospělých.
V nejvyšší soutěže 27.5. v Plzni si vedli suverénně atleti VSK Univerzity Brno, kteří vyhráli i druhé kolo a celkově tak v letošní extralize zvítězili před druhou Duklou Praha a třetí Plzní.
V soutěži žen se v tomto kole umístil AK Olymp Brno třetí a o pouhých šest pomocných bodů končí na celkovém třetím místě za stříbrným USK Praha a zlatým AK Škoda Plzeň.
Současně proběhly další soutěže družstev, kde si B-týmy těchto týmů vybojovali v první lize 3.místo (ženy) a 8.místo (muži). Toto kolo se konalo v Třinci.
Další naši atleti jsou součástí jiných týmu v rámci 1.a 2.ligy (kolo se konalo ve Vyškově).