Přejít k hlavnímu obsahu
Tři tituly pro plavce na MČR na 5km

V neděli 7.4.2024 se v Praze na Podolí konalo Zimní Mistrovství ČR v dálkovém plavání. Na 5km distanci byli naši plavci vidět. Z podolského bazénu se nám podařilo vylovit 3 mistrovské tituly.

Lucka Netrefová (1.B) zvítězila v kategorii mladších dorostenek, zároveň zaplavala kvalifikační limit na MEJ a MSJ. V kategorii mladších dorostenců zvítězil také student 1.B Adam Rak. Radka Mašková (2.B) svým výkonem překvapila nejen sebe a doplavala si pro titul MČR v kategorii starší dorostenky.

Pro nepopulární bramborovou medaili doplaval Jan Klobása (2.B), od zisku cenného kovu ho dělilo necelých 20 sekund. Rozálie Kadlecová z 3.B dohmátla v kategorii starších žákyň na 6.místě, s výrazným vylepšením osobního rekordu.